Ana Sayfam Yap
Sık Kullanılanlara Ekle
Hizmetlerimiz
Danışmanlık
Danışmanlık bir kurum veya kişiye uzmanlık alanı ile ilgili yön verebilecek bilgi verme işidir.
 
tümü »
 
Tercüme Yapan Firma
Ada Tercüme Bürosu Sakarya'da hizmetinizde.
 
tümü »
 
 
Yazılı Tercüme
Ticari metinler, edebi metinler, teknik metinler, hukuki metinler, tıbbi metinler gibi yazılı metinlerinizi kaynak ve tercüme edilecek hedef dilde uzmanlaşmış tercümanlar tarafından başka bir dilde çeviri işinin yapılmaktadır.
 
tümü »
 
Ticari Metin Tercümeleri
Ticari teklifler, bankacılık, finans işlemleri, sözleşmeler, ihaleler, bilanço, raporlar, fizibiliteler, toplantı tutanakları, tanıtım amaçlı yazılar gibi çeşitli ticari nitelikli metinlerin tercümeleri, ticari tercüme kapsamına girmektedir.
 
tümü »
 
 
Edebi Metin Tercümeleri
Makale, şiir, roman, tiyatro bu gibi konularda edebi metin ve kitapların çevirileri uzman tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.
 
tümü »
 
Hukuki Metin Tercümeleri
Hukuki çeviriler kapsamında kanun ve yönetmelikler, resmi gazete yazıları, hukuki yazışmalar, yasal anlaşma ve sözleşmeler, vekâletnameler, imza sirkülerleri, beyannameler, mahkeme tutanakları vb. metinler yer almaktadır.
 
tümü »
 
 
Teknik Metinler Tercümeleri
Kullanım kılavuzları, servis kılavuzları, projeler, sözleşmeler, taslaklar, katalog ve broşürler gibi teknik bilgi içeren metinlerin çevirileri teknik çeviri kapsamında yer alır.
 
tümü »
 
Tıbbi Metin Tercümeleri
Uzman tercümanlarımız tarafından yapılan tıbbi tercümelere tıbbi rapor, prospektüs, ilaç tescil belgeleri, araştırma makaleleri ve broşürleri, uzman raporları, hasta bilgileri, kullanım kılavuzları örnek verilebilir.
 
tümü »
 
 
Yeminli Tercüme
Yeminli tercüme, Belgelerinizin bir dilden hedeflenen diğer bir dile, büromuzda çalışan noterden yemin belgeli tercümanlar tarafından tercüme yapılmış,ilgili tercüman ve tercüme bürosu tarafından kaşelenerek imzalanmış şeklidir.
 
tümü »
 
Yeminsiz Tercüme
Yeminli tercüman belgelesi olmayan tercümanlar tarafından yapılmış yazılı tercümelerdir.
 
tümü »
 
 
 
  Adres: İstasyon Karşısı A.Necdet Güven Cad. F.Fikret Pasajı Kat: 1 No: 33 Adapazarı / Sakarya
Tel: 0 264 2725916
GSM: 0 542 345 81 67 - 0 535 505 69 69
Faks: 0 264 2737248
E-Posta: ada_tercume@hotmail.com